BEWIT EUKALYPTUS CITRIODORA 100% ČISTÝ ESENCIÁLNY OLEJ

Vôňa je charakteristická, citrónová. Vo vypätých situáciách navodzuje pokoj a vytvára priestor na hlboké dýchanie.

Variant:
Dostupnosť Dodanie 3 - 5 p.dní Dodanie 3 - 5 p.dní Zvoľte variant
Možnosti doručenia
€11 €22,45 od €11
BEWIT EUKALYPTUS CITRIODORA 100% ČISTÝ ESENCIÁLNY OLEJ

EUCALYPTUS CITRIODORA
Svieža vôňa eukalyptu prečistí nielen vzduch, ale aj vašu myseľ. Pri občasných melanchóliách a nepríjemných stavoch vyplývajúcich z vnútorného zovretia a vyčerpania, skutočne príde vhod. Nadýchnite sa zhlboka, uvoľnite sa a obnovte pozitívny postoj k svetu.

100% ČISTÝ ESENCIÁLNY OLEJ Z LISTOV EUKALYPTU
Blahovičník citrónovníkový (Eucalyptus citriodora) je strom dorastajúci do výšky až 50 metrov. Toľko cenený esenciálny olej je získavaný z jeho kopijovitých listov šetrným procesom, destiláciou vodnou parou.

Vedeli ste že?
Existuje hneď niekoľko druhov eukalyptových olejov. Z pohľadu ich výhod a použitia sú takmer identické, v ich vôňach však existujú rozdiely. Zatiaľ čo vôňa E. globulus je veľmi silná a prenikavá, vôňa E. radiata je príjemne jemná a pri E. blue čistá a svieža. E. camaldulensis vonia po bylinkách a E. citriodora a E. staigeriana po citrónoch.

Zloženie
Esenciálny olej z E. citriodora je prírodným kokteilom stoviek biologicky aktívnych látok. Avšak za kľúčové sú považované látky zvané citronellal, 3-carene.

BENEFITY ESENCIÁLNEHO OLEJA Z EUKALYPTU

Pre hlboký nádych
Silná vôňa eukalyptu, tá vytvára priestor na hlboké dýchanie. Jeho zmiešaním s borovicovým olejom tieto účinky ešte znásobíte. 

Koniec emočnému zovretiu
Eukalyptový olej je veľmi energizujúcou záležitosťou, ktorá pôsobí nielen na úrovni fyzickej, ale aj duševnej. Najmä pri úzkostiach a stavoch emočného zovretia, môže jeho vôňa navodiť pokoj a celkové uvoľnenie.

Proti nepríjemnému hmyzu
Nielenže eukalyptový olej veľmi príjemne vonia, je navyše osvedčeným prostriedkom proti nepríjemnému hmyzu. Nakvapkajte si pár kvapôčok do svojho difuzéra a vytvorte si sviežu oázu bez otravného bzučania. 

BENEFITY EUKALYPTOVÉHO ESENCIÁLNEHO OLEJA V KOCKE

  • Prečisťuje vzduch
  • Vytvára priestor na hlboké dýchanie
  • Môže navodiť pocity pokoja a celkového uvoľnenia
  • Výborný repelent
  • Dobre sa kombinuje s levanduľovým, citrónovým, rozmarínovým a mätovým olejom

Určené do aromalámp a difúzorov a k priamej inhalácii. Nepoužívajte vnútorne. Ak ste tehotná alebo dojčiaca, konzultujte použitie s lekárom. Ak ste v akejkoľvek zdravotnej starostlivosti, tak konzultujte použitie so svojím ošetrujúcim lekárom. Neaplikujte neriedené na kožu. Chráňte pred deťmi.

Nariadenie Európskeho parlamentu nám neumožňujú uvádzať u výrobkov neschválené zdravotné tvrdenia. Nie je to možné ani v prípadoch, keď sú tieto zdravotné tvrdenia potvrdená vedeckými štúdiami. Zdravotné tvrdenie tu nie je možné uvádzať ani v rámci osobných skúseností a referencií. Pre zistenie podrobnejších informácií Vás preto odkazujeme na iné zdroje.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Jedinečná česká značka BEWIT, je popredným výrobcom terapeutických esenciálnych olejov, prírodných produktov a výživových doplnkov, určených pre zdravý životný štýl. Spoločnosť BEWIT vždy presadzuje a bude presadzovať a usilovať sa o maximálnu šetrnosť k prírodnému prostrediu, o šetrné a čo najprirodzenejšie pestovanie, zbieranie a spracovanie rastlín bez herbicídov, pesticídov, insekticídov, kontaminantov, chemických rezíduí a bez genetickej modifikácie (GMO). Preto všetky produkty vyrába, testuje a skladuje v hlavnom sídle v Ostrave