BEWIT ELEMI (KANÁRNIK LUZÓNSKY) 100% ČISTÝ ESENCIÁLNY OLEJ

Esenciálny olej má jemne sladko exotickú vôňu, číru farbu a je získavaný parnou destiláciou živice stromu.

Variant:
Dostupnosť Dodanie 3 - 5 p.dní Dodanie 3 - 5 p.dní Zvoľte variant
Možnosti doručenia
€13 €26,55 od €13
BEWIT ELEMI (KANÁRNIK LUZÓNSKY) 100% ČISTÝ ESENCIÁLNY OLEJ

Strom kanárnik Luzonský sa nachádza v oblasti Filipín, na ostrove Luzon. Jeho plody sa využívajú na konzumáciu a živica má rôzne využitia pri výrobe olejových lakov, parfumov, mastí a pri konečnej úprave plstených tkanín. V starovekom Egypte sa živica používala na balzamovanie.

Názov Elemi je z arabčiny a znamená „hore a dole“, tzn. že má vplyv na fyzickú aj duchovnú stránku.

Upozornenie: Nepoužívajte v tehotenstve a počas dojčenia, ani u detí do dvoch rokov. Vyhnite sa mu pri epilepsii a horúčke. Neodporúča sa silnejší, než dvojpercentný roztok.

Určené do aromalámp a difúzorov a k priamej inhalácii. Nepoužívajte vnútorne. Ak ste tehotná alebo dojčiaca, konzultujte použitie s lekárom. Ak ste v akejkoľvek zdravotnej starostlivosti, tak konzultujte použitie so svojím ošetrujúcim lekárom. Neaplikujte neriedené na kožu. Chráňte pred deťmi.

Nariadenie Európskeho parlamentu nám neumožňujú uvádzať u výrobkov neschválené zdravotné tvrdenia. Nie je to možné ani v prípadoch, keď sú tieto zdravotné tvrdenia potvrdená vedeckými štúdiami. Zdravotné tvrdenie tu nie je možné uvádzať ani v rámci osobných skúseností a referencií. Pre zistenie podrobnejších informácií Vás preto odkazujeme na iné zdroje.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Jedinečná česká značka BEWIT, je popredným výrobcom terapeutických esenciálnych olejov, prírodných produktov a výživových doplnkov, určených pre zdravý životný štýl. Spoločnosť BEWIT vždy presadzuje a bude presadzovať a usilovať sa o maximálnu šetrnosť k prírodnému prostrediu, o šetrné a čo najprirodzenejšie pestovanie, zbieranie a spracovanie rastlín bez herbicídov, pesticídov, insekticídov, kontaminantov, chemických rezíduí a bez genetickej modifikácie (GMO). Preto všetky produkty vyrába, testuje a skladuje v hlavnom sídle v Ostrave