BEWIT CESNAK 100% ČISTÝ ESENCIÁLNY OLEJ

Esenciálny olej z cesnaku má silnú, prenikavú cesnakovú arómu. Môže byť pomocou pri ochrane pred nepriaznivými vplyvmi vonkajšieho aj vnútorného prostredia.

Variant:
Dostupnosť Dodanie 3 - 5 p.dní Dodanie 3 - 5 p.dní Zvoľte variant
Možnosti doručenia
€16,30 €33,20 od €16,30
BEWIT CESNAK 100% ČISTÝ ESENCIÁLNY OLEJ

Esenciálny olej z cesnaku patrí medzi veľmi silné silice. Napriek tomu, že cesnak patrí medzi najrozšírenejšie korenie, esenciálny olej z neho je relatívne málo rozšírený. Jeho vôňu si väčšina ľudí neobľúbila av spoločnosti býva väčšinou prijímaná negatívne. Jeho pôsobenie môže byť pomocou pri podpore normálnej funkcie a kvality organizmu. Inhaláciou sa čiastočky esenciálneho oleja dostanú v priebehu niekoľkých minút do celého tela, kde potom môžu pôsobiť podporne pri nastolení rovnovážneho stavu.

Určené do aromalámp a difúzorov a k priamej inhalácii. Nepoužívajte vnútorne. Ak ste tehotná alebo dojčiaca, konzultujte použitie s lekárom. Ak ste v akejkoľvek zdravotnej starostlivosti, tak konzultujte použitie so svojím ošetrujúcim lekárom. Neaplikujte neriedené na kožu. Chráňte pred deťmi.

Nariadenie Európskeho parlamentu nám neumožňujú uvádzať u výrobkov neschválené zdravotné tvrdenia. Nie je to možné ani v prípadoch, keď sú tieto zdravotné tvrdenia potvrdená vedeckými štúdiami. Zdravotné tvrdenie tu nie je možné uvádzať ani v rámci osobných skúseností a referencií. Pre zistenie podrobnejších informácií Vás preto odkazujeme na iné zdroje.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Jedinečná česká značka BEWIT, je popredným výrobcom terapeutických esenciálnych olejov, prírodných produktov a výživových doplnkov, určených pre zdravý životný štýl. Spoločnosť BEWIT vždy presadzuje a bude presadzovať a usilovať sa o maximálnu šetrnosť k prírodnému prostrediu, o šetrné a čo najprirodzenejšie pestovanie, zbieranie a spracovanie rastlín bez herbicídov, pesticídov, insekticídov, kontaminantov, chemických rezíduí a bez genetickej modifikácie (GMO). Preto všetky produkty vyrába, testuje a skladuje v hlavnom sídle v Ostrave