BEWIT BASIC (ZÁKLAD) BEWIT SADA

Sada obsahuje esenciálne oleje z červeného pomaranča, zmesi 2 druhov levandule a zmesí COLDET a MIRACLE (15 ml balenia).

Súčasťou sady je puzdro na 10 fľaštičiek.

Dostupnosť Skladom
Možnosti doručenia
€136,60 –54 % €61,95
BEWIT BASIC (ZÁKLAD) BEWIT SADA
basic zaklad bewit sada thumbnail 1687268885 BASIC SADA1
Akcia Zvýhodnené balenie
€136,60 –54 %

Základná sada, v ktorej nájdete 1 esenciálny olej a 3 zmesi esenciálnych olejov. Obsahuje esenciálne oleje v 15 ml fľaštičkách v najvyššej CTEO terapeutickej kvalite, ktoré pôsobia na našu myseľ a telo komplexným, holistickým spôsobom.

V sade BASIC nájdete:

1 jednodruhový esenciálny olej:

3 synergické zmesi esenciálnych olejov:

Súčasťou sady je puzdro na 10 fľaštičiek.

Určené do aromalámp a difúzorov a k priamej inhalácii. Nepoužívajte vnútorne. Ak ste tehotná alebo dojčiaca, konzultujte použitie s lekárom. Ak ste v akejkoľvek zdravotnej starostlivosti, tak konzultujte použitie so svojím ošetrujúcim lekárom. Neaplikujte neriedené na kožu. Chráňte pred deťmi.

Nariadenie Európskeho parlamentu nám neumožňujú uvádzať u výrobkov neschválené zdravotné tvrdenia. Nie je to možné ani v prípadoch, keď sú tieto zdravotné tvrdenia potvrdená vedeckými štúdiami. Zdravotné tvrdenie tu nie je možné uvádzať ani v rámci osobných skúseností a referencií. Pre zistenie podrobnejších informácií Vás preto odkazujeme na iné zdroje.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Jedinečná česká značka BEWIT, je popredným výrobcom terapeutických esenciálnych olejov, prírodných produktov a výživových doplnkov, určených pre zdravý životný štýl. Spoločnosť BEWIT vždy presadzuje a bude presadzovať a usilovať sa o maximálnu šetrnosť k prírodnému prostrediu, o šetrné a čo najprirodzenejšie pestovanie, zbieranie a spracovanie rastlín bez herbicídov, pesticídov, insekticídov, kontaminantov, chemických rezíduí a bez genetickej modifikácie (GMO). Preto všetky produkty vyrába, testuje a skladuje v hlavnom sídle v Ostrave