BEWIT ANÍZ 100% ČISTÝ ESENCIÁLNY OLEJ

Vôňa silice anízu je teplá a sladko korenená. 

Variant:
Dostupnosť Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Zvoľte variant
Možnosti doručenia
€12,20 €24,90 od €12,20
BEWIT ANÍZ 100% ČISTÝ ESENCIÁLNY OLEJ

Vôňa silice anízu je teplá a sladko korenená.

Aníz podporuje energiu lásky, ale aj myseľ a myslenie. Pomáha otvárať emočné bloky a nabíjať energiou. Môže byť podporou na duševnej úrovni pri úzkosti, prílišnom premýšľaní a starostiach.

Vďaka svojej sladko korenenej vôni a výrazným aromatickým vlastnostiam sa aníz používa ako prísada pri výrobe parfumov, niekedy sa pridáva do kadidiel, vonných vrecúšok a pot-pourri.

Botanický názov: Bedrovník aníz
Anglický názov: Anise
Latinský názov: Pimpinella anisum
Krajina pôvodu: India

Určené do aromalámp a difúzorov a k priamej inhalácii. Nepoužívajte vnútorne. Ak ste tehotná alebo dojčiaca, konzultujte použitie s lekárom. Ak ste v akejkoľvek zdravotnej starostlivosti, tak konzultujte použitie so svojím ošetrujúcim lekárom. Neaplikujte neriedené na kožu. Chráňte pred deťmi.

Upozornenie: Esenciálny olej neužívajte na hypersenzitívnu, poškodenú či chorú pokožku, v tehotenstve a pre deti do 30 mesiacov. Vyhnite sa mu pri endometrióze a na estrogéne závislých zhubných nádoroch.

Nariadenie Európskeho parlamentu nám neumožňujú uvádzať u výrobkov neschválené zdravotné tvrdenia. Nie je to možné ani v prípadoch, keď sú tieto zdravotné tvrdenia potvrdená vedeckými štúdiami. Zdravotné tvrdenie tu nie je možné uvádzať ani v rámci osobných skúseností a referencií. Pre zistenie podrobnejších informácií Vás preto odkazujeme na iné zdroje.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Jedinečná česká značka BEWIT, je popredným výrobcom terapeutických esenciálnych olejov, prírodných produktov a výživových doplnkov, určených pre zdravý životný štýl. Spoločnosť BEWIT vždy presadzuje a bude presadzovať a usilovať sa o maximálnu šetrnosť k prírodnému prostrediu, o šetrné a čo najprirodzenejšie pestovanie, zbieranie a spracovanie rastlín bez herbicídov, pesticídov, insekticídov, kontaminantov, chemických rezíduí a bez genetickej modifikácie (GMO). Preto všetky produkty vyrába, testuje a skladuje v hlavnom sídle v Ostrave