Sklenená karafa DuoLife

Sklenená karafa DuoLife je vyrobená z priehľadného skla. Má dve vymeniteľné vložky - jedna slúži na kocky ľadu, druhou je košíček na ovocie. Vymeniteľné vložky umožňujú prípravu rôznych nápojov a chránia pred padaním ovocia a ľadu do pohára. Karafa bude nenahraditeľnou pomôckou na večierkoch, obchodných stretnutiach, v práci a pri každodennom používaní. Môže sa umývať v umývačke riadu. Navyše, pitie vody zo sklenenej nádoby je zdravšie ako napríklad z plastovej fľaše.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
28.3.2023
Možnosti doručenia
€50
Sklenená karafa DuoLife

Sklenená karafa DuoLife je vyrobená z priehľadného skla. Má dve vymeniteľné vložky - jedna slúži na kocky ľadu, druhou je košíček na ovocie. Vymeniteľné vložky umožňujú prípravu rôznych nápojov a chránia pred padaním ovocia a ľadu do pohára. Karafa bude nenahraditeľnou pomôckou na večierkoch, obchodných stretnutiach, v práci a pri každodennom používaní. Môže sa umývať v umývačke riadu. Navyše, pitie vody zo sklenenej nádoby je zdravšie ako napríklad z plastovej fľaše.

Čím sa vyznačuje:

 • priehľadné elegantné sklo;
 • štýlová, kovová povrchová úprava;
 • elegantné logo DuoLife zdôrazňujúce jedinečnosť produktu;
 • prídavná nádoba na ovocie;
 • prídavná nádoba na ľad;
 • karafa je vhodná do umývačky riadu;
 • materiál – sklo/kov;
 • rozmery – priemer 105 x 310 mm;
 • objem – 1000 ml.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Značka DuoLife bola vytvorená s cieľom zlepšiť kvalitu života každého spotrebiteľa. Je výrobcom 100% prírodných doplnkov stravy s overenou účinnosťou, ktoré sú na trhu prítomné už mnoho rokov. Dokonale prepracovaná receptúra ​​každého produktu si získala sympatie tisícok spotrebiteľov po celom svete. Výrobca sa preslávil prípravkami v tekutej a kapsulovej forme. Správna suplementácia je dnes nevyhnutná pre uspokojivú pohodu, dobré zdravie a prirodzenú prevenciu. S doplnkami stravy Duolife to dokážete vysoko efektívnym spôsobom!
 
Charakteristickým znakom doplnkov Duolife je ich všestrannosť. Myšlienkou výrobcov je uviesť na trh také produkty, ktoré dokážu pôsobiť v mnohých smeroch, uľavujú od neduhov nervovej sústavy, zvyšujú obranyschopnosť organizmu, posilňujú kĺby a svaly, podporujú činnosť srdca a dokonca pomáhajú pri chudnutí. Doplnky stravy Duolife sú vyrábané na báze prírodných zložiek, s ohľadom na ľudské zdravie a životné prostredie.
 
Do portfólia značky DuoLife patrí aj produktová rada FIZZY EASY , Shape Code a Lazizal.
 
V čom spočíva jedinečnosť produktov DuoLife?
 • Žiadne konzervačné látky: Výrobky nie sú spracúvané pri vysokých teplotách a neobsahujú konzervačné látky, čo umožňuje zachovať v nich prírodné bielogické hodnoty.
 • Žiadne GMO: Pri výrobnom procese sú využívané výhradne prírodné suroviny z certifikovaných plodín u celého sveta a DuoLife kategoricky odmieta ich modifikovanéodrody (GMO), ako aj použitie pesticídov a herbicídov pri ich pestovaní.
 • Sklenený obal: DuoLife výrobky v tekutej forme sú uchovávané výhrade v sklenených obaloch. Sklo sa totiž najčastejšie používa ako čistý a ekologický materiál, ktorý chemicky neeraguje s inými látkami. Sú vždy balené do tmavohnedého skla, ktoré zaručuje ako obal najlepšiu stabilitu tekutých výživových doplnkov.
 • Metóda IHHP™: Použitá technológia IHHP vychádza z koncepcie minimálneho spracovania použitých surovín, čím sa maximálne zachová ich pôvodná nutričná hodnota. Tento technologický proces prípravy výživových doplnkov využíva pozitívne pôsobenie viacerých faktorov s konzervujúcimi účinkami. Tým sa zabezpečí najvyššia kvalita produktov, ich stabilita bez používania konzervačných látok.
 • Prírodné suroviny: Vo výrobnom procese DuoLife využíva prírodné látky so zachovaním ich biologickej podstaty. Umožňuje to dosiahnuť maximálnu biologickú dostupnosť aktívnych zložiek a ich najlepšiu vstrebateľnosť.