FIZZY EASY Smartbox Bottle 520 ml

Inovatívna fľaša z borosilikátového skla s tritanovým plášťom, vďaka ktorej budete mať svoj obľúbený nápoj vždy na dosah ruky!

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
28.3.2023
Možnosti doručenia
€18,90
FIZZY EASY Smartbox Bottle 520 ml

FIZZY EASY Smartbox Bottle 520 ml je spojením skla a tritanu. Vnútro fľaše je vyrobené z najkvalitnejšieho borosilikátového skla. Vyznačuje sa veľmi nízkym koeficientom rozťažnosti, vďaka čomu je výrobok trvácny a odolný. Vonkajší plášť vyrobený zo silného tritanu chráni fľašu pred poškodením pri jej každodennom používaní. Dvojité steny poskytujú dostatočnú izoláciu pre horúce a chladené nápoje, udržiavajú ich optimálnu teplotu. Fľaša je vybavená dodatočným boxom, vďaka čomu si ju môžete jednoducho vziať kamkoľvek budete chcieť a pripraviť si nápoj z výživových doplnkov značky FIZZY EASY. Je to dokonalé riešenie pre ľudí, ktorí oceňujú vysokokvalitné výrobky a pohodlný život.

Rozmery: šírka 7,4 cm, výška 26 cm, hĺbka 7,4 cm

Jedinečné vlastnosti produktu:

Impact-resistant
Vonkajší plášť vyrobený zo silného tritanu, ktorý je odolný voči poškodeniu.

Endurance
Vnútro je vyrobené z borosilikátového skla, ktoré je odolné voči teplotným výkyvom.

Double wall
Dvojité steny poskytujú izoláciu pre teplé a studené nápoje.

Smart box
Funkčný úložný box na uchovávanie doplnkov.

Practical
Praktický dizajn fľaše, vďaka ktorému si ju môžete vziať všade so sebou.

Comfort max
Veľkosťou je prispôsobená do držiaka v aute.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Objavte novú značku produktov od DuoLife a vstúpte do jedinečného sveta FIZZY EASY! Uvoľnite všetok potenciál skrytý vo vás, precíťte skutočnú radosť zo života a objavte silu svojich možností. FIZZY EASY pozostáva zo štyroch unikátnych produktov, ktoré podporia vaše telo a umožnia vám užívať si život naplno. Nečakajte a spoznajte ich ešte dnes!
 
DuoLife Boost Formula FIZZY EASY je séria doplnkov stravy vo forme šumivých tabliet na báze vitamínov a minerálov, navyše obohatená o BioPerine®, patentovanú receptúru prírodného pôvodu, podporujúcu lepšie vstrebávanie účinných látok.
 
BioPerine®* má preukázaný a vedecky zdokumentovaný účinok, ktorý podporuje zvýšenú biologickú dostupnosť živín pochádzajúcich z potravín a výživových doplnkov. Vďaka tomu sa skonzumované dávky vitamínov, minerálov a mnohých ďalších aktívnych látok účinnejšie vstrebávajú, čím organizmu poskytujú plnú podporu pri takejto suplementácii.