BEWIT KADIDLO 100% ČISTÝ ESENCIÁLNY OLEJ

Kadidlový olej vám ponúkne živicovú, balzamovú, bohatú, gáfrovú a mierne citrusovú arómu. Očakávajte od neho uvoľnenie aj pomoc pri obnove síl po vyčerpaní.

Variant:
Dostupnosť Dodanie 3 - 6 dní Dodanie 3 - 6 dní Zvoľte variant
Môžeme doručiť do:
29.3.2023 29.3.2023 Zvoľte variant
Možnosti doručenia
€36,10 €73,70 od €36,10
BEWIT KADIDLO 100% ČISTÝ ESENCIÁLNY OLEJ
kadidlo boswellia serrata 100 cisty esencialni olej thumbnail 1613124402 Boswellia serrata
Novinka

Kadidlový olej vám ponúkne živicovú, balzamovú, bohatú, gáfrovú a mierne citrusovú arómu. Očakávajte od neho uvoľnenie aj pomoc pri obnove síl po vyčerpaní.

Olej z kadidlovníka pôsobí ako mierne tonikum. Harmonizuje vašu životnú energiu, ktorou narúša stres a napätie. Vôňa má povznášajúci účinok na náladu.

Je hlboko psychologicky a duševne prospešný. Je vhodný na nepokoj, strach a zmätok. Prináša upokojenie, väčšie sústredenie a očistenie intelektu. Preto je tiež ideálnou pomôckou pri meditácii, rozjímaní a modlitbe.

Kedykoľvek vás prepadá pocit, že vás príliš utláčajú svetské starosti alebo minulosť, dovoľte esenciálnemu oleju z kadidla, aby vám pomohol zamerať myseľ k duchovnému vedomiu a oslobodiť sa od zväzujúcich myšlienok.

Botanický názov: Kadidlovník pílovitý
Anglický názov: Frankincense
Latinský názov: Boswellia serrata
Krajina pôvodu: India

Určené do aromalámp a difúzorov a k priamej inhalácii. Nepoužívajte vnútorne. Ak ste tehotná alebo dojčiaca, konzultujte použitie s lekárom. Ak ste v akejkoľvek zdravotnej starostlivosti, tak konzultujte použitie so svojím ošetrujúcim lekárom. Neaplikujte neriedené na kožu. Chráňte pred deťmi.

Nariadenie Európskeho parlamentu nám neumožňujú uvádzať u výrobkov neschválené zdravotné tvrdenia. Nie je to možné ani v prípadoch, keď sú tieto zdravotné tvrdenia potvrdená vedeckými štúdiami. Zdravotné tvrdenie tu nie je možné uvádzať ani v rámci osobných skúseností a referencií. Pre zistenie podrobnejších informácií Vás preto odkazujeme na iné zdroje.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: