BEWIT CYPRUS 100% ČISTÝ ESENCIÁLNY OLEJ

Vôňa je svieža, terpenická, drevitá, balzamová s citrusovými tónmi. Navodzuje pocit pokoja, súdržnosti, stálosti a pomáha k utriedeniu myšlienok.

Variant:
Dostupnosť Dodanie 3 - 6 dní Dodanie 3 - 6 dní Zvoľte variant
Môžeme doručiť do:
31.3.2023 31.3.2023 Zvoľte variant
Možnosti doručenia
€12,10 €24,70 od €12,10
BEWIT CYPRUS 100% ČISTÝ ESENCIÁLNY OLEJ
cyprus 100 cisty esencialni olej menstruace esencialni olej menstruace bolest sportovani esencialni olej akne esencialni olej celulitida esencialni olej otok esencialni olej smutek esencialni olej rozchod thumbnail
Novinka

Vôňa je svieža, terpenická, drevitá, balzamová s citrusovými tónmi. Navodzuje pocit pokoja, súdržnosti, stálosti a pomáha k utriedeniu myšlienok.

Cyprusový esenciálny olej má sofistikovanú osviežujúcu drevitú arómu, ktorú možno použiť na navodenie pocitu pokoja, súdržnosti a stálosti. Vďaka citrusovému tónu pomáha obnoviť optimizmus pri zásadných zmenách a ujasniť si myšlienky.

BENEFITY ESENCIÁLNEHO OLEJA CYPRIŠ V KOCKE

  • Navodzuje pocit pokoja, súdržnosti a stálosti
  • Využíva sa pri emočnom strese a náhlych zmenách
  • Obnovuje stratený optimizmus a pomáha usporiadať si myšlienky
  • Je vhodný na zmiešanie s citrusovými olejmi

Určené do aromalámp a difúzorov a k priamej inhalácii. Nepoužívajte vnútorne. Ak ste tehotná alebo dojčiaca, konzultujte použitie s lekárom. Ak ste v akejkoľvek zdravotnej starostlivosti, tak konzultujte použitie so svojím ošetrujúcim lekárom. Neaplikujte neriedené na kožu. Chráňte pred deťmi.

Nariadenie Európskeho parlamentu nám neumožňujú uvádzať u výrobkov neschválené zdravotné tvrdenia. Nie je to možné ani v prípadoch, keď sú tieto zdravotné tvrdenia potvrdená vedeckými štúdiami. Zdravotné tvrdenie tu nie je možné uvádzať ani v rámci osobných skúseností a referencií. Pre zistenie podrobnejších informácií Vás preto odkazujeme na iné zdroje.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: