BEWIT BAZALKA 100% ČISTÝ ESENCIÁLNY OLEJ

Bazalka vonia intenzívne a sladko korenisto. Jej aróma vás osvieži, keď sa cítite unavení, prepracovaní a z nadmiery stresu sa vám nedarí zaspať. 

Variant:
Dostupnosť Dodanie 3 - 6 dní Dodanie 3 - 6 dní Zvoľte variant
Môžeme doručiť do:
31.3.2023 31.3.2023 Zvoľte variant
Možnosti doručenia
€15,10 €30,75 od €15,10
BEWIT BAZALKA 100% ČISTÝ ESENCIÁLNY OLEJ
bazalka 100 cisty esencialni olej thumbnail 1613122984 BASIL
Novinka

Bazalka vonia intenzívne a sladko korenisto. Jej aróma vás osvieži, keď sa cítite unavení, prepracovaní a z nadmiery stresu sa vám nedarí zaspať.

Názov rastliny vznikol z gréckeho „basileum“, čiže „pre Kráľa“. Talianske ženy nosili bazalku, aby prilákali prípadných nápadníkov. V Indii sa verilo v jej "božskú moc", prisahali na ňu na súde.

Esenciálny olej z Bazalky prispieva k duševnej pohode, relaxácii, navodeniu upokojenia.

Esenciálny olej Bazalka pôsobí ako repelent, ale je možné ho použiť aj pri uhryznutí hmyzom.

Botanický názov: Bazalka pravá
Anglický názov: Basil
Latinský názov: Ocimum basilicum
Krajina pôvodu: India

Určené do aromalámp a difúzorov a k priamej inhalácii. Nepoužívajte vnútorne. Ak ste tehotná alebo dojčiaca, konzultujte použitie s lekárom. Ak ste v akejkoľvek zdravotnej starostlivosti, tak konzultujte použitie so svojím ošetrujúcim lekárom. Neaplikujte neriedené na kožu. Chráňte pred deťmi.

Upozornenie: Nepoužívajte v tehotenstve a pri epilepsii.

Nariadenie Európskeho parlamentu nám neumožňujú uvádzať u výrobkov neschválené zdravotné tvrdenia. Nie je to možné ani v prípadoch, keď sú tieto zdravotné tvrdenia potvrdená vedeckými štúdiami. Zdravotné tvrdenie tu nie je možné uvádzať ani v rámci osobných skúseností a referencií. Pre zistenie podrobnejších informácií Vás preto odkazujeme na iné zdroje.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: