BEWIT ANTIS (ANTISTRESS) ZMES ESENCIÁLNYCH OLEJOV

Zmes vzácnych 100% prírodných esenciálnych olejov v CTEO® kvalite (Certified Therapeutic Essential Oils) BEWIT ANTIS oceníte v situáciách, keď čelíte nadmernej aktivite a prepracovanosti a túžite podporiť pocit spokojnosti, šťastia, pokoja a mieru.

Variant:
Dostupnosť Dodanie 3 - 6 dní Dodanie 3 - 6 dní Zvoľte variant
Môžeme doručiť do:
29.3.2023 29.3.2023 Zvoľte variant
Možnosti doručenia
€20,30 €41,45 od €20,30
BEWIT ANTIS (ANTISTRESS) ZMES ESENCIÁLNYCH OLEJOV
bewit antis smes esencialnich oleju esencialni olej bewit antis klid mir spokojenost thumbnail 1613482488 ANTIS
Novinka

Vdychovanie vôní, ktoré majú upokojujúce účinky je overenou možnosťou, ako uľaviť pocitom napätia a zmätku.

Významnou zložkou zmesi BEWIT ANTIS sú citrusové esencie - pomaranč a bergamot. Obe majú teplú, sviežu a sladkú arómu, ktorá pomáha navodiť pocit pokoja a optimizmu. Hodí sa tiež pre perfekcionistov, pretože prináša uvoľnenie a jednoduchšie riešenie problémov najmä vtedy, keď nám ide o úspech a bojíme sa, že neobstojíme.

Levanduľová vôňa prispieva k lepšej relaxácii a spánku. V zmesi sú zastúpené tiež rebríček a yzop. Najmä ambiciózni a pracovití ľudia sa ľahko dostávajú do stavu, kedy stres a prílišná aktivita presiahnu únosnú hranicu. Trvalý tlak ľahko môže spôsobiť pocity depresie a môže dospieť až do stavu "vyhorenia" a straty motivácie.

Spúšťačom depresie môže byť aj strata zamestnania, ktorá súvisí so stratou životného ciela a vízie. Schopnosť prejavovať a presadzovať svoju vôľu je rozvinutá, ale nie je v rovnováhe.

Zmes olejov ANTIS má oslobodzujúci účinok. Uvoľňuje psychické bloky a uzly vzniknuté pri potláčaní emócií. Pomáha prekonať pocit obete a nespokojnosti. Podporuje schopnosť odpúšťať a súcitiť.

Veľkou výhodou 100% prírodných esenciálnych olejov je, že dokážu súčasne pôsobiť na mnohých úrovniach a mnohými mechanizmami. Vzájomným spolupôsobením jednotlivých esencií v zmesi je dosahovanie silného synergického efektu.

Upozornenie: Vzhľadom k prevažujúcej citrusovej zložke sa vyhnite aplikácii na kožu, ktorá bude v nasledujúcich 24 hodinách vystavená priamemu slnečnému svetlu alebo UV žiareniu.

BEWIT ANTIS OBSAHUJE:

  • Pomaranč / Citrus sinensis oil
  • Bergamot / Citrus bergamia oil
  • Levanduľa, Kašmír / Lavandula angustifolia oil
  • Rebríček obyčajný / Achillea millefolium oil
  • Ruža Damascenská / Hyssopus officinalis oil
  • Kamilka / Chamaemelum nobile oil
  • Harmanček / Matricaria chamomilla oil
  • Medovka / Melissa officinalis oil
  • Slamienka Francúzsko / Helichrysum italicum oil

Určené do aromalámp a difúzorov a k priamej inhalácii. Nepoužívajte vnútorne. Ak ste tehotná alebo dojčiaca, konzultujte použitie s lekárom. Ak ste v akejkoľvek zdravotnej starostlivosti, tak konzultujte použitie so svojím ošetrujúcim lekárom. Neaplikujte neriedené na kožu. Chráňte pred deťmi.

Nariadenie Európskeho parlamentu nám neumožňujú uvádzať u výrobkov neschválené zdravotné tvrdenia. Nie je to možné ani v prípadoch, keď sú tieto zdravotné tvrdenia potvrdená vedeckými štúdiami. Zdravotné tvrdenie tu nie je možné uvádzať ani v rámci osobných skúseností a referencií. Pre zistenie podrobnejších informácií Vás preto odkazujeme na iné zdroje.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: