BEWIT ANGELIKA, KOREŇ 100% ČISTÝ ESENCIÁLNY OLEJ

Ľahko zemitá, sladká a pižmovitá aróma angeliky môže harmonizovať vaše telo ako fyzicky, tak psychicky.

Variant:
Dostupnosť Dodanie 3 - 6 dní Dodanie 3 - 6 dní Zvoľte variant
Môžeme doručiť do:
31.3.2023 31.3.2023 Zvoľte variant
Možnosti doručenia
€36,95 €75,45 od €36,95
BEWIT ANGELIKA, KOREŇ 100% ČISTÝ ESENCIÁLNY OLEJ
angelika koren 100 cisty esencialni olej thumbnail 1613122564 ANGELICA
Novinka

Tradične je archangelika vnímaná ako životabudič.

Má ľahko zemitú, sladkú a pižmovitú arómu. V psychologickej rovine pomáha uvoľňovať potlačené emócie. Ženám jej vôňa často vyhovuje v období pred, pri menštruácii a aj po pôrode.

Esenciálny olej Angelika obsahuje asi šesťdesiat zložiek, z ktorých jednou z najdôležitejších je terpén felandren. V kláštorných záhradách ju pestovali mnísi už v období staroveku, ktorí ju využívali ako podporu v obdobiach moru. Hovorilo sa jej „koreň svätého ducha“ alebo „anjelský koreň“.

Upozornenie: Esenciálny olej Angelika nie je vhodný pre tehotné, dojčiace ženy a malé deti. Neužívajte esenciálny olej Angelika dlhodobo a vo veľkých dávkach. Angelika patrí medzi silne pôsobiace drogy, pri vysokom predávkovaní jej silicami môže dôjsť k ochromeniu centrálneho nervového systému. U citlivých jedincov môžu tiež v rastline prítomné kumaríny vyvolať fotodermatózu (kožné problémy vyvolané svetlom). Neužívajte ju ani pri zápaloch obličiek a vredoch žalúdka, dvanástnika či čriev.

Určené do aromalámp a difúzorov a k priamej inhalácii. Nepoužívajte vnútorne. Ak ste v akejkoľvek zdravotnej starostlivosti, tak konzultujte použitie so svojím ošetrujúcim lekárom. Neaplikujte neriedené na kožu. Chráňte pred deťmi.

Nariadenie Európskeho parlamentu nám neumožňujú uvádzať u výrobkov neschválené zdravotné tvrdenia. Nie je to možné ani v prípadoch, keď sú tieto zdravotné tvrdenia potvrdená vedeckými štúdiami. Zdravotné tvrdenie tu nie je možné uvádzať ani v rámci osobných skúseností a referencií. Pre zistenie podrobnejších informácií Vás preto odkazujeme na iné zdroje.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: